Başa Dön

Mekan Oscarları Sahiplerini Buldu

blank

Mekan Oscarları Sahiplerini Buldu

Okuma süresi 1 dakika

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gecce Mekan Oscarları bu yıl “Gecce enerji verir, ametist bereket” sloganıyla Suada Club’da gerçekleşti.

Gecce Mekan Oscarları bu yılda gerçekleştirilen muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu. Kenan Erçetingöz’ün ev sahipliğinde Suada Club’da düzenlenen geceye cemiyet, iş ve sanat dünyasının tanınmış simaları katıldı. Her yıl farklı bir konseptte düzenlenen gece bu yıl “Gecce enerji verir, ametist bereket” sloganıyla yapıldı. Gecede Sunset Grill & Bar en iyi mekan seçilirken, En İyi Türk Mutfağı Borsa, En İyi Steak House Günaydın, En Popüler Mekan olarak da Nusr’et seçildi. Ödül töreninin ardından ülkemizin en tanınınmış dört  DJ’i, DJ Can Hatipoğlu feat. Party Birds, DJ Doğuş Çabakçor, DJ Salih Saka ve DJ Suat Ateşdağlı sahne aldılar. Gece muhteşem bir partiye dönüşürken, davete katılan konuklar unutulmaz gecenin tadını bol bol eğlenerek çıkardılar.
ok ödülYVZ_0745_600x399

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.