© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Me&Designers’ın Konuğu Simay Bülbül

Me&Designers’ın Konuğu Simay Bülbül

Ünlü moda tasarımcısı Simay Bülbül, seçkin tasarımcıları bir araya toplayan Me&Designers’ın özel konuğu olarak Ankara’daydı. 

Me&Designers; Özlem Süer, Özgür Masur, Zeynep Tosun ve Gamze Saraçoğlu’nun geçen sezondaki tasarımlarına bu sezon üç yeni genç tasarımcının ürünlerini de ekledi. 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun tanıtımını yapan Simay Bülbül, moda ve giyimdeki trendler üzerine moda severlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

[nggallery id=1158]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.