© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mask Tasarım Yenilendi

Mask Tasarım Yenilendi

Mask Tasarım yeni sezon ürünlerini çok özel ve şık bir etkinlikle tanıttı.

Yeni sezonda koleksiyonlarına renk katan özel parçaları ve yepyeni bir konsepti bir araya getiren Mask Tasarım tanıtım etkinliği düzenledi. İç mimarı tasarım ve uygulamalarına özel üretim ve tasarım ev mobilyalarını ve objelerini de ekleyen Mask Tasarım yaşam alanlarınızı daha keyifli kılmayı amaçlıyor. Ev sahipliğini İrem Apa ve Can Pekcan’ın yaptığı açılışta seçkin davetliler koleksiyonu çok beğendiklerini söyleyerek nadide parçalardan satın almayı ihmal etmediler.

[nggallery id=1346]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.