Başa Dön

Mandarin’in Yıldızlı Açılışı

blank

Mandarin’in Yıldızlı Açılışı

Okuma süresi 1 dakika

Bodrum, Göltürkbükü Cennet Koyu’nda yer alan The Residences at Mandarin Oriental, sekiz yüzü aşkın elit konuğu müthiş bir açılış daveti ile ağırladı.

Akdeniz ve Ege’nin en güzel koylarından biri olan, Bodrum Göltürkbükü Cennet Koyu’nda bulunan, dünya çapında birçok ödüle sahip ünlü İtalyan Mimar Antonio Citterio tarafından özel olarak tasarlanan The Residences at Mandarin Oriental Bodrum, uzun yıllar unutulmayacak bir davete imza attı.
Astaş Holding’in ev sahipliğinde gerçekleşen, dünyanın dört bir yanından gelen sekiz yüzü aşkın seçkin konuğun ağırlandığı davete, iş dünyasının yanı sıra sanat ve medya camiasından seçkin isimler, yabancı basın ve dünya jet setinden de birçok önemli isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.