Başa Dön

New York’ta Türk Gecesi

blank

New York’ta Türk Gecesi

Okuma süresi 1 dakika

Kıbrıs’ın kuruluşunun 29. yılı dolayısıyla Amerika’nın New York şehrinde düzenlenen resepsiyon Türk ve yabancı konukların katılımıyla gerçekleşti.

 blank

Türk Amerikan Derneği Federasyonu Başkanı Ali Çınar ve New York Kıbrıs Türk Yardımlaşma Cemiyeti Başkanı Ali Sencer KKTC New York Temsilcisi Hilmi Akil’e birer plaket sundu. Büyükelçi Hilmi Akil yaptığı konuşmasında “Cumhuriyetimizin 29. yılını kutluyoruz. Kıbrıs Türkleri olarak geleceğe güvenle bakıyoruz. Geçmişte sağladığımız başarılar bize bu güveni vermekte. Kıbrıs’ta barış için çalışmaktayız. İki tarafın onurlu, kalıcı bir barış sağlaması için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” sözlerini dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.