Başa Dön

MAG Medya’dan Büyülü Gece

MAG Medya’dan Büyülü Gece

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen, başkentin ilk ve tek konsept balosu “MAGical Night” iş, sanat, cemiyet ve bürokrasi hayatını yine bir araya getirdi. MAG Medya kurucusu Can Çavuşoğlu ve eşi MAG Kreatif Direktörü Seda Çavuşoğlu ile MAG Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu ev sahipliğinde Bilkent Otel’de gerçekleşen MAGical Night, yaklaşık bin kadar konuğa unutulmaz anlar yaşattı.

MAGical Night için ES Styling tarafından her defasında sürpriz bir şekilde tasarlanan otelin Sakarya Salonu masalsı bir atmosfere dönüşürken, LedBoothlarla da gece çok daha ışıltılı bir hal aldı. Beril Çavuşoğlu ve Can Çavuşoğlu’nun konuşmasının ardından ünlü radyo programcısı Serkan Kızılbayır ve Sevilay Zeytun’un sunumuyla plaket töreni yapıldı. Ana sponsorluğunu Soyer Holding’in üstlendiği gece, gösterilen video mappingler ile konukları büyüledi. Ozan Doğulu, orkestrası ve sanatçı Hera’nın sahneye çıkmasıyla davetliler pistte soluğu aldı. Smokin ve uzun elbise kıyafet koduyla gerçekleşen MAGical Night, ihtişamıyla yıla damgasını vurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.