Başa Dön

Lüks Mücevherler Konukları Büyüledi

blank

Lüks Mücevherler Konukları Büyüledi

Okuma süresi 1 dakika

Lüks mücevher sektörünün moda markalarından Assos Diamond, renkli taşlardan oluşan Special Koleksiyonu’nu şık bir davetle tanıttı.

Mücevheri modaya dönüştüren lüks mücevher markası Assos Diamond, renkli taşlardan oluşan Special Koleksiyonu’nu, Metrocity mağazasında düzenlediği görkemli bir davetle cemiyet hayatının tanınmış isimlerine ve basın mensuplarına tanıttı. Assos Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, eşi Ayşegül Altınbaş ve Fatoş Altınbaş Sarıgül’ün ev sahipliği yaptığı koleksiyon tanıtımına cemiyet hayatından bir çok ünlü bayan katılırken, davetliler Assos’un renkli taşlarıyla göz dolduran ve bir eşi daha bulunmayan Special Koleksiyonu’nu yakından inceleyip alışveriş yaptılar. Konuklarına sürprizlerle dolu bir davet hazırlayan ünlü mücevher markası Assos Diamond, Arp ve Flüt dinletisiyle de geceye renk kattı.
_MG_0463_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.