Başa Dön

Londra Moda Haftası “Zeynep Kartal”

Londra Moda Haftası “Zeynep Kartal”

Okuma süresi 1 dakika

Bu yıl 41.cisi gerçekleşen Londra Moda Haftası (LFW) kapsamında ünlü Türk modacı Zeynep Kartal’ın muhteşem tasarımları ile 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonu görücüye çıktı.

Salonu dolduran misafirlerin sayısı hayli fazla olunca defile üst üste iki kez yapılmak sureti ile gelen herkese izletildi. Londra’nın en görkemli yapılarından biri olan SomersetHouse’da  ve Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ev sahipliğinde gerçekleşen defile öncesi davetliler İstanbul’u 1800’lü yıllardaki hali ile bir İngiliz’in gözünden yeniden tanıma fırsatı buldular.Mistik Garden konsepti ile gerçekleşen defilede 2018 yılının sonbahar kış modası tanıtılırken, defile öncesi gerçekleşen İngiliz Ressam Thomas Allom’un 1800 yıllarında hazırladığı İstanbul Gravürleri sergisi davetliler tarafından büyük ilgi gördü.Defilenin sponsorluğunu ise Türk Hava Yolları, Özgül Holding ve Borusan Holding üstlendi.

Dünyaca ünlü Türk modacı Zeynep Kartal defile sonrası dünyanın her yerinden gelen konuklar ile teker teker ilgilenip sergi ile ilgili İstanbul ve Türkiye sorularını da içtenlikle yanıtladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: