© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Lady Bug Cafe’den Gösterişli Açılış

Lady Bug Cafe’den Gösterişli Açılış

Lady Bug Cafe Bakery, Uğur Mumcu Caddesi’nde şık bir davet ile açıldı. Davet iş ve cemiyet hayatından önemli insanların katılımı ile gerçekleşti.

Lady Bug Cafe Bakery’nin açılışını Ak Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran yaptı. Mekanın sahipleri Çiğdem Dilek ve Murat Dilek gelen tüm konuklarla yakından ilgilenerek mekan ve ürünler hakkında bilgi verdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.