© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kutupplex Açıldı

Kutupplex Açıldı

Kutup Şirketler Grubu, başkentlilerin teknoloji alışverişlerinin merkezi haline gelecek bir yerleşkeyi hayata geçirerek Mahall Ankara’da Kutupplex’i açtı.

Başkentte iş dünyasının köklü firmalarından olan Kutup Şirketler Grubu, Maidan İş ve Yaşam Merkezi’nde Kutupplex Yerleşkesi’ni açtı. Açılış törenine Kutup Pazarlama’nın sahibi Erhan Kızılmeşe ve üçüncü kuşak temsilcisi Serhan Kızılmeşe’nin yanı sıra iş dünyasının yakından tanıdığı isimler katıldı. Dünyaca ünlü prestijli markalardan oluşan Kutupplex Yerleşkesi’nin açılışına özel nostalji otomobil hediyesi ise oldukça ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.