Başa Dön

Yeni Yaşını Yeni Yerinde Kutladılar

blank

Yeni Yaşını Yeni Yerinde Kutladılar

Okuma süresi 1 dakika

Derin Design kırkıncı kuruluş yıl dönümünü Akaretler’de açtığı yeni mazağasında kutladı. Modern mobilya tasarımı ve üretimi konusunda uluslararası başarıya imza atan Derin Design bu özel günü yeni bir mağazada kutlayarak kırkıncı yıllarını taçlandırdılar. Derin ve Dilruba Sarıyer kardeşlerin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kutlamaya iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri yoğun ilgi gösterdi.
Derin Design koleksiyonunun ev ve ofisler için düşünülmüş mobilya tasarımlarının da sergileneceği mağazada, dünyaca ünlü B-Line, Kundalini, Moroso, Gaia&Gino, Bang&Olufsen gibi markaların mobilya, aydınlatma ve aksesuarlarını da bulmak mümkün olacak. Davetliler tarafından yoğun ilgi gören gecede davetlilerle yakından ilgilenen Derin, Dilruba Sarıyer kardeşler örnek bir misafirperverlik sergilediler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.