Başa Dön

Skal’da Görev Değişimi

blank

Skal’da Görev Değişimi

Okuma süresi 1 dakika

Skal İnternational Ankara üyeleri Hilton Oteli’nde yeni yönetim kadrosunun değişimi dolayısıyla bir araya geldi. Şık bir kokteyl ile başlayan gecede
konukları Skal İnternational Ankara Başkanı Savaş Çolakoğlu eşi ile birlikte karşıladı. Kokteylin ardından salona geçen konuklara Hilton Oteli tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. Gecede konuşma gerçekleştiren Başkan Çolakoğlu geçen dönemde yönetim kadrosunda bulunan arkadaşlarına teşekkür etti. Çolakoğlu teşekkür konuşmasından sonra yeni dönem yönetim kadrosunda bulunan arkadaşlarını üyelere tanıtıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.