Başa Dön

Sheraton’da Gala Rüzgarı

blank

Sheraton’da Gala Rüzgarı

Okuma süresi 1 dakika

Bu sezon birçok yeni yapıma ekranlarında yer veren TRT, Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) anlatan yeni dizisi Milat’ın galasını Sheraton Otel’de gerçekleştirdi.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yapısı ve istihbarat savaşlarını konu alan Milat dizisi için bir gala düzenlendi. Dizinin TRT ekranlarında ilk gösterim heyecanını Sheraton Otel’de yaşayan dizi ekibinin mutluluğu görülmeye değerdi. Aksiyon sahneleriyle ve bireysel hayat hikayeleriyle iddalı olan dizinin kadrosunda birçok deneyimli ve ünlü oyuncu yer alıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.