© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Paris’ten Gelen Birinciliği Kutladılar

Paris’ten Gelen Birinciliği Kutladılar

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ile Amerikalı yatırımcı AGP’nin iştirakı olan İstanbul Kadıköy’deki Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, Avrupa’nın en büyük perakende organizasyonu Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC)  Paris’te düzenlenen konferansında Türkiye’den 2011 Avrupa Alışveriş Merkezleri ödülüne layık görülen tek alışveriş merkezi oldu. Erman Ilıcak’ın ev sahipliğinde düzenlenen kutlama kokteyline Rönesans Holding Yönetim Kurulu yanı sıra çok sayıda şirket yöneticisi ile davetliler katıldı. Konuşmaların ardından Erman Ilıcak, AGP yöneticilerinden Ulf Peterson ve ICSC Avrupa Yönetim Kurulu ve Avrupa Jürisi Üyesi Avi Alkaş, kutlama için hazırlanan pastayı kesti. Oldies Cafe’deki kutlama kokteyli, canlı müzikle devam etti.


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.