© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Öğretmenlerin Gecesi

Öğretmenlerin Gecesi

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Millet Mektepleri başöğretmenliğini kabul ettiği gün olan ve 1981 yılından beri kutlanan Öğretmenler günü, Nesibe Aydın Sanat Akademisi öğretmenlerinin balosu ile kutlandı. Rixos Otel’deki kutlamaya Nesibe Aydın sanat akademisindeki öğretmenler, eşleri ve aileleri ile katıldılar. Öğretmenlerin şıklık yarışında olduğu özel gecede, davetlilerin yerlerini almasının ardından yemeğe geçildi. Yemek sonrasında ise kolej ve akademide hayatlarını eğitime adayan eğitimcilerin konuşma yaptı. Sahnede öğretmenlikle ilgili düşüncelerini dile getiren eğitimciler salondan uzun süre alkış aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.