Başa Dön

Hikmet Çetinkaya’ya Büyük Onur

blank

Hikmet Çetinkaya’ya Büyük Onur

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Oran Rotary Kulübü, Meslek Hizmetleri Ana Komitesi kapsamında, Meslek Hizmet Ödülü’nü Ressam Hikmet Çetinkaya’ya verdi.

Amacı, toplumdaki iş ve meslek sahibi insanlar arasında, etik ve ahlak değerlerini koruyup, mesleki davranış ilkelerine uygun olarak yapmış oldukları çalışmalar ile topluma, örnek oluşturacak davranışlar sergileyen bir ödül olan “Hizmet Ödülü’nün” sahibi, Ressam Hikmet Çetinkaya oldu. Ödül töreninde, onur konuğu Hikmet Çetinkaya’nın mesleki kariyerinde yaşadıkları, aile anıları, resim yapma felsefesi ve topluma karşı hissettiği sorumlulukları içeren konuşması büyük alkış aldı.

2014-01-06 21.08.54 kopya

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.