Başa Dön

Harvey Nichols MAG Lounge’da Keyifli Kutlama

blank

Harvey Nichols MAG Lounge’da Keyifli Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyetinin tanınmış isimlerinden Ahsen Demirci yeni yaşını Ankara’nın gözde mekanlarından Harvey Nichols MAG Lounge’da yakın dostlarının katıldığı özel bir davet ile kutladı.

Ahsen Demirci’nin verdiği davette hanımlar adeta şıklık yarışına girdi. Yeni yaşına özel olarak hazırlanmış yaklaşık yirmi kişilik masada doğum gününü kutlayan Ahsen hanım arkadaşları ile keyifli vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Yemek ile başlayan kutlama pasta kesimi ile devam etti. Bol bol fotoğraf çektiren konuklar Ahsen hanımı bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak eğlencenin keyfini çıkardılar. Dostlarının yeni yaş dileklerini ve hediyelerini kabul eden Ahsen hanım katılan herkese tek tek teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: