© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hanımları Buluşturan Yardım Günü

Hanımları Buluşturan Yardım Günü

Kısa sürede hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Venedik Sarayı’nda düzenlenen özel bir etkinlikle projelerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Venedik Sarayı’nda dünyaca ünlü modacı JMENDEL’in tasarımlarının sergilendiği özel bir defile düzenledi. Dernek Başkanı Monik İpekel ve kurucu üyeleri, Fatoş Altınbaş Sarıgül, Sitare Akdilek, Revna Demirören, Ayşegül Toplusoy, Demet Sabancı ev sahipliğinde düzenlenen davete cemiyet hayatının elit hanımları katıldı.
Polar Moda işbirliği ve Banu Noyan Kareografisiyle dünyaca ünlü modacı JMENDEL’in tasarımlarının sergilendiği defileden elde edilen tüm gelir, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’nin projeleri için kullanılacak. İtalyan Büyükelçisi Gianpaolo Scarante’nin eşi Sayın Barbara Marengo hanımefendinin himayesinde, Venedik Sarayı’nın tarihi ve büyülü atmosferinde gerçekleşen defileden önce, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’ne destek veren cemiyet hayatının yardımsever hanımları, www.iyiyemek.com tarafından sunulan birbirinden lezzetli ikramları da tatma fırsatı buldu. Defile sonrasında ise, cemiyet hayatının seçkin hanımları Polar Moda tarafından kurulan alışveriş standlarını gezerek alışveriş yapmayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.