© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Blogger’lar Yaza Merhaba Dedi

Blogger’lar Yaza Merhaba Dedi

Yaz sıcaklarının etkisini iyiden iyiye gösterdiği bugünlerde yaza merhaba partileri tüm hızıyla sürüyor. Moda blogger’ı ve dergimiz moda yazarı Kubilay Sakarya, pek çok tasarımcının ürünlerine ev sahipliği yapan Me & Designers butiğinde bloggerlara özel bir yaza merhaba partisi düzenledi. Kubilay Sakarya ve Demet Aydın’ın ev sahipliğini yaptığı partiye Ankaralı pek çok blogger ve editör katıldı. Partide davetliler, Dj Pablo Hooking’in müzikleri ile eğlencenin doruğuna çıkarken Sushi Co’nun lezzetli ikramlarını da tattılar. Keyifli partinin sonunda Fashion by Pride, Nazlı Ceylan ve Begart by Begüm Akdoğanlar gibi tasarımcıların sürpriz hediyeleri de sahiplerini buldu. 2012 Miss Turkey güzellerinden Çağla Zoralioğlu’nun da katıldığı partide hep birlikte yaza merhaba deme fırsatını bulan davetliler Me & Designers butiğinin şık atmosferinde etkinlik boyunca oldukça keyifli vakit geçirdiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.