© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Aloha’da Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Aloha’da Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Aloha Evleri’nde düzenlenen kutlama partisine çocuklar ev sahipliği yaptı. Aloha çocuklarının organize ettiği partide Cumhuriyet Bayramı’yla Cadılar Bayramı’nı birleştiren çocuklar giydikleri, çizgi film karakterlerinin kostümleriyle partiye katıldılar. Çocuklar rengarenk balonlarla ve müthiş oyuncaklarla doldurulmuş partide gün boyunca doyasıya eğlendiler.

 

[nggallery id=756]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.