Başa Dön

Küçük Alin 2 Yaşında

blank

Küçük Alin 2 Yaşında

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın tanınan çifti ve Sak Organizasyon’un sahipleri Alper-Begüm Kendirli’nin küçük kızları Alin’in 2. Yaşı için Ekşi Maya’da bir parti düzenlendi.

Başkentliler’in sıkça tercih ettiği Restaurant-Café Ekşi Maya’da düzenlenen doğum günü partisinin ev sahipleri Alper-Begüm Kendirli çifti, tüm misafirlerini kapıda karşıladı. Davete katılan tüm misafirler 2. yaşına giren Alin ile fotoğraf çektirirken küçük Alin de etrafına gülücükler saçtı. Sempatik ve sıcakkanlı tavırlarıyla gün boyunca misafirlerin ilgi odağı olan Alin’i misafirler bir an olsun kucağından indirmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.