© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kozanın İçinde

Kozanın İçinde

Mehtap Elaidi, Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonunu Fashion Week Istanbul kapsamında sundu.

Mehtap Elaidi’nin kreatif direktörlüğündeki tasarım ekibi herkesin içinde barındırdığı ikili kişiliklerden ve farklı kutupları barındırabilen yaşam tarzlarından ilham alarak başladığı koleksiyonda bu zıtlığı, desenlere ve tasarım detaylarına taşıyor. “inandoutofthecocoon” adlı koleksiyon, 2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle herkes için değişen ev (koza) ve dışarısı kavramlarını fiziksel ve metaforik açıdan mercek altına alıyor ve bulgularını, seyirciye kıyafetler aracılığıyla sunuyor. Koleksiyonda konforlu klasikler, iddialı parçalarla bir arada kullanılıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.