Başa Dön

Konserli Veda

blank

Konserli Veda

Okuma süresi 1 dakika

Kadın ve Gençlik Platformu Derneği, Pet Holding Sergi Salonu’nda gerçekleştirdikleri bir etkinlik ile görevi sona eren yabancı misyon temsilcilerine veda ederken yeni gelenlere hoş geldin denildi. Pet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Köksal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda, Pınar Hanım kendi bestelediği eserleri seslendirdi.
Ankara’da ki görev süresi dolan ve önümüzdeki günlerde Ankara’dan ayrılacak olan Makedonya Büyükelçisi Melpomeni Korneti ile Makedonya Müşteşarı’nın eşi Miasere Avziu’ya veda edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.