© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Koleksiyonlar Bir Arada

Koleksiyonlar Bir Arada

Sundei kurucusu Tuğçe Çelebi’nin İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ve Etty & Jacques ile ses getiren Olivia Barki’nin triko odaklı koleksiyonu İstanbul’da aynı çatı altında buluştu.

Birçok ünlü sima ile moda ve tasarım dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı showroom açılışında misafirler, sürdürülebilir kumaşları yakından inceleme fırsatı buldu. İstanbul’a yeni bir soluk getiren bu birleşimin etkinliğiyse, renkli ve heyecanlı anlara sahne oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.