Başa Dön

Koleksiyonerler Swissotel’de Bir Araya Geldi

blank

Koleksiyonerler Swissotel’de Bir Araya Geldi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Antikacılık tarafından Swissotel’de düzenlenen ve Genel Müdür Muhsin Önder’in yönettiği müzayede de 300’e yakın antika ve sanat eserinden oluşan parçalar alıcılarıyla buluştu.

 Bir çok ünlü ressamın eserlerinin yüksek fiyatlardan alıcı bulduğu açıkartırma boyunca konuklar sıkı bir rekabet içindeydiler. Açılış fiyatı 65 bin lira olan Nedim Günsür’ün “Marmaris’te Günbatımı” adlı tablosu 100 bin liradan alıcı bulurken, ünü Türkiye sınırlarını aşmış ressam Burhan Doçançay’ın “Deniz Peyzajı” konulu erken dönem sulu boya çalışması tablosu da 18 bin liradan alıcı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.