Başa Dön

Koleksiyon’dan Şık Tasarım Sergisi

blank

Koleksiyon’dan Şık Tasarım Sergisi

Okuma süresi 1 dakika

Mobilya tasarım sektörünün öncü markalarından Koleksiyon, Tarabya Tasarım Mağazası’nda “Katı’nın Reddi” adlı tasarım sergisini şık bir davetle açıldı.
Koleksiyon Sergi_800x532

Koleksiyon Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Malhan ve Koleksiyon Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Koray Malhan ev sahipliğinde Koleksiyon’un Tarabya Tasarım Mağazası’nda “Katı’nın Reddi” isimli tasarım sergisi şık bir kokteylle açıldı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katıldığı sergide konuklar, eserleri yakından inceleme fırsatı yakaladılar. Koleksiyon bu sergi ile öncü, yenilikçi yaklaşımları, temaları, tasarımları ve ürünleri üreticileri kim olursa olsun özgün halleriyle iç ve dış pazarlara sunmayı amaçlıyor.

Katının Reddi (10)_800x438

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.