© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Koleksiyon Tutkunları Sanat Buluşmaları’nda

Koleksiyon Tutkunları Sanat Buluşmaları’nda

İyilik İçin Sanat Derneği üyelerinin düzenlediği “Sanat Buluşmaları”, derneğin karma sergisi kapsamında koleksiyoner Mustafa Taviloğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Sanat buluşmasında Yönetim Kurulu Başkanı Selin Bozkurt, dernek üyeleri, sanatçılar ve pek çok sanatseverin Mustafa Taviloğlu’ndan koleksiyonerlik tecrübelerini dinlediği etkinlik, misafirlerden büyük ilgi gördü.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.