Başa Dön

Kök ve Soğukpınar ailelerinin mutlu günü

blank

Kök ve Soğukpınar ailelerinin mutlu günü

Okuma süresi 1 dakika

Ankaralı iş adamı Ali Kök ile Moda Tasarımcısı Belde Soğukpınar yaşamlarını birleştirdi. Çiftin düğün törenine iş dünyasının tanınan isimleri katıldı.

Maden ve inşaat sektöründe hizmet veren iş adamı Ali Kök ile moda tasarımcısı Belde Soğukpınar iki yıl önce başlayan aşklarını evlilikle taçlandırdı. Swiss Otel’de gerçekleşen düğün töreninde genç çifti, akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Şubat ayında nişanlanarak evliliğe adım atan çift oldukça heyecanlı görünüyordu. Arkadaş ortamında başlayan aşklarını evlilikle sonuçlandıran mutlu çift tüm hazırlıkların tamamlanmasının ardından nikah masasına yürüdü. Nikah memurunun sorusuna büyük bir mutlulukla evet cevabını veren çiftin nikah şahitliklerini Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İş Adamı Hasan Tuncer, İş Adamı Mahmut Kızılkaplan, İş Adamı Tayfun Yıldırım, Ankara Sanayi Odası Genel Sekreteri Yavuz Cabbar ve Kamusen Başkanı İsmail Koncuk yaptı. Nikah defterini şahitlerin tebriklerinin ardından alan genç çift ilk danslarını gerçekleştirdi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde renkli görüntüler yaşandı. Genç çift düğünün ardından balayı için Cannes, Nice ve Montecarlo’yu kapsayan uzun bir tatile çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.