© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Koç Ailesi’nden Yeni Nesil Açılış

Koç Ailesi'nin üyeleri yeni nesil mağaza konseptiyle yenilenen Arçelik mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Koç Ailesi’nden Yeni Nesil Açılış

Okuma süresi 1 dakika

Koç Ailesi’nin üyeleri yeni nesil mağaza konseptiyle yenilenen Arçelik mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Rahmi Koç ile Caroline Koç, kurdeleyi markanın CEO’su Hakan Bulgurlu ve yöneticilerle kesti.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ile Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç, Akmerkez’de 25 yıl önce faaliyete geçen Arçelik mağazasını yeni nesil mağaza konseptiyle hizmete açtı. Açılışta markanın CEO’su Hakan Bulgurlu konuşma yaptı. Yenilenen mağaza açılışına, Dalia Garih, Asuman-Tahsin Tokgöz, Monik İpekel ile kızı Reyhan İpekel’in de aralarında yer aldığı sosyeteden çok sayıda davetli katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: