© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kız Öğrencilere Destek

Kız Öğrencilere Destek

“Edebi Metinleri Eleştirel Okuma ve Analiz Etme Semineri” Türk-Amerikan ve Uluslararası Kadınları Kültür ve Yardım Derneği tarafından İngiltere Büyükelçiliği Konutu’nda gerçekleştirildi.

Başarılı ve ihtiyacı olan üniversite öğrencisi kızlara yardım amaçlı düzenlenen gecede, derneğin Burs Komitesi bu organizasyona destek sağladı. Bilkent Üniversitesi emekli İngilizce okutmanı Meltem Eney tarafından gerçekleştirilen seminere bayanlar yoğun ilgi gösterdiler.

[nggallery id=1192]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.