Başa Dön

Kırmızı Siyah Konseptli Davet

blank

Kırmızı Siyah Konseptli Davet

Okuma süresi 1 dakika

 

 

Parisien Gecesi Ankaralı eğlenceseverleri buluşturdu. Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Charles Fries’in himayesindeki eğlence dolu gece Yurt Dışında Yaşayan Fransızlar Derneği (UFE) tarafından gerçekleştirildi.

 

Fransa’nın Ankara Büyükelçiliği’ndeki Parisien Gecesi etkinliğine Türkiye’de görevli Büyükelçiler, diplomatlar ve eğlenceseverler katıldı. Gecenin konsepti kırmızı ve siyah renkler olarak belirlendi. Geceye katılan konuklar için çok özel bir menü de hazırlandı. İncirli kuzu, incirli ciğer, armut tatlısı, karamelize incir tatlısı ile kabak ve köz biberli kiş Parisien Gecesi’nin eşsiz lezzetlerinin başında geldi. Gece Büyükelçi Charles Fries’in konuşmasıyla başladı. Açılış konuşmasının ardından yemeklerini yiyen konukları bir sürpriz bekliyordu. 1830 yılında Moulin Rouge dans salonunda doğan Cancan Dansı konuklar için özel bir gösteri olarak sunuldu. Dans sırasında Ünlü Fransız Besteci Offenbach tarafından Cancan için bestelenen müzik çalındı. Eğlence ve dans dolu Parisien Gecesi’ne katılanlar unutulmayacak bir etkinliğe katılmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: