Başa Dön

Kimliğimize ve Doğaya Dair Bir Sergi

blank

Kimliğimize ve Doğaya Dair Bir Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Sanatçı Şevket Arık’ın “Her Şey Senin İçinde” isimli resim sergisinin açılış kokteyli Siyah Beyaz Galeri’de gerçekleşti.
Sanatçının son dönem çalışmalarının yer aldığı sergi ziyaretçilerini, “Biz hep doğadan rol mü çaldık? Yoksa doğamız mı böyle? ve Doğadan kopuş ne zaman başladı?” gibi soruların tuval üzerine yansımaları ile karşılıyor. Sanatseverler tarafından yoğun ilgi gören sergide Şevket Arık tüm konuklaır ile yakından ilgilendi. Uzun süre sergide kalan sanatseverler eserleri ilgi ile izledi. Sergini açılışından bir gün sonra ise Hotel Samm Bistro’da kokteyl düzenledi. Sergide sanatçıyı yalnız bırakmayan dostları ve sanatseverler yine Şevket Arık’la beraber keyifli zaman geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.