Başa Dön

Kelebekler Sheraton’da Uçtu

blank

Kelebekler Sheraton’da Uçtu

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın seçkin hanımlarından oluşan Gökkuşağı Grubu’nun kurucularından Şenay Dağlı ve Emniyet Genel Müdürü Olcay Köksal’ın birlikte düzenledikleri
ve “Kelebekler Uçuşuyor” projesi, Cemil İpekçi defilesi ve Sibel Can konseriyle Sheraton Ankara Oteli’nin de desteğiyle gerçekleştirildi.  Proje kapsamında elde edilen gelirler, görev sırasında şehit olan polis memurlarının öğrenimini devam ettiren çocuklarının eğitimi için bağışlanacak. Çok sayıda davetlinin katıldığı gece Sheraton Oteli Büyük Balo Salonunda gerçekleştirildi. Bayanların şıklıkları ile dikkat çektiği gecede hanımlar Ankaralı modacı Ezgi Uzunöz ve ünlü modacı Cemil İpekçi’nin tasarımlarını ilgiyle takip ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.