Başa Dön

KAV Sanat Galeri’sinde UTKU VARLIK Sergisi!

blank

KAV Sanat Galeri’sinde UTKU VARLIK Sergisi!

Okuma süresi 2 dakika

Sergilerden elde ettiği gelirle öğrenim hayatında başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere burs veren KAV Sanat Galeri’si 6-30 Kasım tarihleri arasında Paris’te yaşayan ünlü sanatçı Utku Varlık’ı ağırlıyor. Uzun bir aradan sonra Ankara’da sevenleriyle buluşan Varlık, “Akşam – Gece Kaçışları” isimli sergide, kurduğu düş dünyasında gezinmemize izin veriyor.
Yer: KAV Sanat Galerisi, Ankara
Tarih: 6 Kasım – 30 Kasım 2013
utku varlık_600x595

Russel Brand Stand-Up Show
Stand-up şovlarının yanı sıra oyuncu, yazar ve radyo programcısı da olan Russel Brand, ilk ve tek dünya turnesi Messiah Complex, World Tour 2013 kapsamında 23 Kasım’da Türk seyircisini komediye doyuracak. Gösteri, İngilizce olarak sahnelenecektir.
Yer: TIM Show Center, İstanbul
Tarih: 23 Kasım 2013
Russell-Brand _600x360

PH Electro Ankara’da!
English Man in New York ve San Francisco gibi hit şarkıları yeniden yorumlayarak elektronik müzik piyasasında yeni bir akım başlatan PH Electro, sevenlerine unutulmaz bir eğlence sunacak.
Yer: IF Performance Hall, Ankara
Tarih: 17 Kasım 2013
ph electro_600x338

LA BOOM’da Mustafa Soydan Sergisi
Hem yerel hem de dünya çapında, bir çok markaya yaptığı tasarımlar ve moda illüstrasyonlarıyla ün salmış sanatçı Mustafa Soydan; 31 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği sergisiyle, La Boom’da moda ve sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Çalışmalarında kadınlardan, kadın mimiklerinden, doğadan ve hayvanlardan ilham alan Mustafa Soydan, dünya çapında birçok markaya yaptığı tasarımlarıyla da adından her geçen gün daha çok söz ettirmeye devam ediyor.
Yer: La Boom, İstanbul
Tarih: 31 Ekim – 30 Kasım 2013
Mustafa Soydan_600x600

Music is Love Festivali
Babylon ve Babylon Lounge, İstanbul’da sonbaharı müzikle karşılıyor. Alice Russell’dan Iyeoka’ya, Wire’dan Shantel’e birçok ünlü ismin dinleyenleriyle buluşacağı bu organizasyonu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
Yer: Babylon, İstanbul
Tarih: 24 Ekim – 28 Aralık 2013
Music is Love Festival_600x450

Electro Deluxe Ankara’da!
Caz, funk ve hip hop karışımı enerjik müziğiyle Fransız Electro Deluxe, Altus Kültür-Sanat organizasyonuyla 16 Kasım’da Armada AVM’de sahne alıyor. Ben L’Oncle Soul ve Hocus Pocus gibi isimlerle de birlikte çalışan Electro Deluxe, on yıl boyunca verdikleri konserlerle dünyayı dolaşmış ve bu on yılı yayınladıkları Live in Paris adında ikili albümle taçlandırmıştır.
Yer: Armada AVM, Ankara
Tarih: 16 Kasım 2013
electro deluxe_600x349

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.