Başa Dön

“Kapılar” Down Sendromlular için Açıldı

blank

“Kapılar” Down Sendromlular için Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Galeri Işık’ta Down Türkiye Down Sendromu Derneği yararına düzenlen “Kapılar” sergisi cemiyet hayatının önde gelen simalarını buluşturdu.

Fotoğraf koleksiyoneri Nejat Türkmen ve Çağdaş Türk Resim Sanatı’nın önde gelen isimlerinden Ertuğtul Ateş’in ortak olarak düzenledikleri “Kapılar” sergisi şık bir açılış kokteyli ile Galeri Işık’ta sanatseverle buluştu. “Sevgi, Umut, Aşk ve Temas” kısaca “S.U.A.T.” temalı “Kapılar” sergisinden elde edilecek gelir ise Down Türkiye Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak. İki sanatın ve sanatçının ortak imzasını taşıyan, fotoğrafla resmin, aynı tuvalin üzerinde uyum içinde birleştiği eserler için Nejat Türkmen 14 kapıyı fotoğrafladı. Tüm geliri Down Türkiye-Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak on dört fotoğrafın fırça darbeleriyle yorumlandığı sergiye ilgi büyük oldu.
_MG_0995_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: