© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kapalıçarşı’nın Taşları

Kapalıçarşı’nın Taşları

Fatoş Altınbaş Sarıgül’ün yeni kitabı “Kapalıçarşı’nın Taşları” içinde sergi ve söyleşilerin de yer aldığı sanat ve tasarım oluşumuna evrildi.

Fatoş Altınbaş Sarıgül’ün, 500 yıllık Kapalıçarşı geleneğinin mücevherat ustalarına saygı duruşunda bulunan yeni kitabı “Kapalıçarşı’nın Taşları – The Stones of Grandbazaar” ile aynı adı taşıyan pop-up sanat ve tasarım mekanı “The Stones of Grandbazaar Arts & Design” Akaretler’deki yerinde özel bir davetle kapılarını açtı. Davete çok sayıda ünlü isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.