© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kadınlar Gününde Çarmıklı’dan Öneriler

Kadınlar Gününde Çarmıklı’dan Öneriler

İstanbul cemiyet hayatının tanınan ve başarılı iş kadınlarından Siren Ertan Çarmıklı, Ramada Otel’de gerçekleşen geleneksel kadınlar günü buluşmasında konuk konuşmacı olarak Ankara’daydı. Türk Amerikan Uluslararası Kadınlar Derneği’nin organize ettiği etkinlikte hanımlar Siren Ertan Çarmıklı’nın önerilerini dinlediler. Ramada Otel’de gerçekleşen geleneksel kadınlar günü buluşması konuk konuşmacı olan ünlü tasarımcı, modaya ait son trendleri başkentli hanımlarla paylaştı. Hanımlar yerlerini almasının ardından salona giren Çarmıklı, konuklarla selamlaştıktan sonra kurulan kürsüye çıkarak hem tasarımlarına değindi hemde herkesin emekçi kadınlar gününü kutladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.