Başa Dön

JW Marriott’ta Eğlence Dolu Gece

blank

JW Marriott’ta Eğlence Dolu Gece

Başkent’in adından sıkça söz ettiren otellerinden JW Marriott Ankara, açılışının ikinci yıl dönümünü, otelin Genel Müdür’ü Khaled Al Jamal ve eşi Elizabeth Jamal ev sahipliğinde düzenlenen keyifli bir partiyle doyasıya kutladı.

Birbirinden görkemli, şık davetlerle misafirlerini ağırlayan JW Marriott Otel, personelleri ile birlikte bu kez ikinci yıl kutlaması için yine şık bir gece hazırladı. Otel personelleri ve onların yakınlarının katıldığı gecede birbirinden renkli anlar yaşandı. Hazırlanan leziz yemekleri tadan çalışanlar, gece boyunca dans ederek eğlendi ve stres attı.
ok GENEL 4_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.