Başa Dön

İzmirli Sanatseverler Arkas’ta Buluştular

blank

İzmirli Sanatseverler Arkas’ta Buluştular

Okuma süresi 1 dakika

Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas ile Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Laurent Bili ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete Vali Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile iş, sanat dünyasından davetliler katıldı.

Arkas Sanat Merkezi’nin ilk sergisi eş zamanlı olarak başlatıldı. Lucien Arkas, Arkas koleksiyonunun “Türk” ve “Avrupa” resmi olarak iki ana başlık kapsamında oluşturulduğunu belirtti. Dokuz yüzü aşkın sanat eserinden oluşan bu koleksiyonu uygun mekanlarda sanatseverlerle bir araya getirmenin kendisi için önemli bir hedef olduğunu dile getiren Arkas, projeyle ilgili desteği olan herkese özel olarak teşekkür etti. 17 Aralık’a kadar devam edecek sergide, Arkas koleksiyonundan seçilen “post-empresyonist” eserler sanatseverlerle buluşacak.
ok MUSTAFA MOROĞLU,ATİLLA YÜKSEL,İLHAN TEKELİ,AZİZ KOCAOĞLU,MÜJDE UNUSTASI,LUCİEN ARKAS,_800x531

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: