© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İzmir’e Yön Verdiler

İzmir’e Yön Verdiler

Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen “İzmir’e Yön Verenler” gecesi, Swissôtel Grand Efes’te gerçekleşti. Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay’ın katıldığı törende İzmir’in ekonomik, coğrafik ve sosyal potansiyeli anlatıldı. EXPO adaylığıyla kentin en büyük etkinliğini İzmir’e getirerek dünya çapında hak edilen tanınmışlığın sağlanacağı belirtildi.Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuran’ın ve Capital ile Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş’in konuşmalarının ardından ödül törenine geçildi.

 [nggallery id=1081]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.