© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İzmir’de Şık Davet

İzmir’de Şık Davet

İzmir Swiss Otel, büyük ve hoş bir davete ev sahipliği yaptı. Büyük Efes Oteli’nin sembolü olan, bereket ve bolluğu simgeleyen tanrıça Artemis heykeli, Swissotel Grand Efes’e taşındı.

İzmir cemiyetinin önemli isimlerinin bir araya geldiği davette, otelin yeni Executive Şefi Avusturyalı Wolfgang Gödl’ün leziz yemeklerinden tatma imkanı buldular. Grand Efes Kongre Merkezi lobisinde gerçekleşen kokteylin ardından nostaljik bir film gösterimi gerçekleştirildi.
Ayrıca gecede ünlü caz sanatçısı Jehan Barbur, unutulmayan eski parçalardan oluşan bir repertuarla misafirlere müzik şöleni sundu. Davetliler DJ Volkan Göksay’ın hareketli şarkılarıyla ilerleyen saatlere kadar eğlendiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.