Başa Dön

İZDOB 30 yaşında

blank

İZDOB 30 yaşında

Okuma süresi 1 dakika

İzmir Devlet Opera ve Balesi’nin “30. Yılı Kutlamaları” çerçevesinde gerçekleştirilen gösteride İzmir balesinin 30 yıllık öyküsü çeşitli bale eserlerinden bölümler sunularak anlatıldı.

Şef Tulio Gagliardo Varas yönetiminde sunulan 30. Yıl Bale Gösterisi’nin  metin yazarlığı ve yönetmenliği Haluk Işık üstlendi. Emeği geçenler için düzenlenen plaket töreninde konuşan İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürü Aytül Büyüksaraç, yıldönümlerinin bir yandan bu günlere gelmenin onurunu yaşatan, bir yandan da bundan sonrasına dair sorumluluklar yükleyen önemli günler olduğunu söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.