Başa Dön

İspanyol Konseptli Doğum Günü

blank

İspanyol Konseptli Doğum Günü

Okuma süresi 1 dakika

Ankara sosyal yaşamının tanınmış isimlerinden başarılı iş kadını Merve Kalemci, yeni yaşını yakın dostlarının katılımıyla Cadaro Brasserie’de İspanyol konseptli bir parti ile kutladı.

Özel olarak tasarlanmış peruk taç ve İspanyol kıyafetleriyle doğum gününe gelen Merve Kalemci ve geceye uygun kıyafetlerle davete katılan misafirleri İspanyol rüzgârı estirdi. Flamenko dans ekibinin muhteşem performansı ile başlayan doğum günü partisinde renkli anlar yaşandı. Pastasının mumlarını üfleyen Merve Kalemci, katılan tüm konuklara tek tek teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: