© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İntes’in Geleneksel Yemeği

İntes’in Geleneksel Yemeği

Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası’nın (INTES) her yıl geleneksel olarak düzenlediği yemekli toplantısı Sheraton Otel’de gerçekleşti.

Türkiye’nin su işleri konulu toplantının açılış konuşmasını Intes Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Koçoğlu yaptı. Yaptıkları enerji yatırımlarını işaret ederek Türkiye’de karşılaştıkları bürokratik zorlukları anlatan Koçoğlu, bu engellerin bir an önce aşılması gerektiğini kaydetti. Sheraton Otel’de gerçekleşen geleneksel yemekli baloya Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu katıldı. Hidroelektrik Santrallere(HES) değinen Eroğlu, Türkiye’nin su fakiri bir ülke olmadığını savunurken Türkiye’nin dışa bağımlı olmasını isteyenlerin HES’lere karşı olduğunu ileri sürdü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.