© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Institut Esthederm “Intensive Moleküler Bakım Serisi”ni Tanıttı

Institut Esthederm “Intensive Moleküler Bakım Serisi”ni Tanıttı

Institut Esthederm’in “Intensive Moleküler Bakım Serisi”, cemiyet ve sanat hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı keyifli bir lansmanla tanıtıldı.

Ulus 29’da gerçekleşen lansmana birçok önemli isim de katıldı. Düzenlenen etkinlikle moleküllerden bazılarını ünlü isimler temsil etti. Etkinliğe katılan davetliler kendi moleküllerini keşfederek, ciltlerinin ihtiyaçlarına yönelik bakım serilerini incelediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.