© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İncek Loft Ramazan Geceleri Binlerce Kişiyi Sürprizlerle Ağırladı

İncek Loft Ramazan Geceleri Binlerce Kişiyi Sürprizlerle Ağırladı

İlkinin düzenlendiği geçen yıl binlerce Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği İncek Loft Ramazan Geceleri yeniden düzenlendi. Herkese açık olan “Ramazan Geceleri” programına katılanlar özel gösteriler ve ücretsiz ikramlarla festival tadında bir Ramazan akşamı yaşarken, sürpriz hediyeleri de kazanma fırsatı yakaladı.

 Ankara’nın yeni merkezi İncek’te hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft projesi, kutsal Ramazan ayına özel hazırlanan etkinliklerle tüm Ankaralıları ağırlamaya devam ediyor. Geçen yıl Ramazan ayında geleneksel programlarla Ankaralıların buluşma noktası haline gelen İncek Loft’da bu yıl yeni program hazırlandı. “Ramazan Geceleri” programına katılanlar özel gösteriler ve ücretsiz ikramlarla festival tadında Ramazan yaşarlarken, sürpriz hediyeleri de kazanma fırsatı yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.