Başa Dön

İncek Loft Basın Buluşması

İncek Loft Basın Buluşması

Akfen İnşaat’ın Loft İncek projesini tanıtım amacıyla İncekteki ofisinde kahvaltı organizasyonundan sonra bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

Akfen İnşaat’ın konut markası olan Loft “ İncek Loft” projesi ile Ankara İncek’te hayat buluyor. Ankara’nın yeni gözde yerlerinden olan İncek’te en büyük konut projesini inşaa etmeyi amaçlayan ve 1135 konuttan oluşan “İncek Loft” projesi Ankara İncek’e hayat verecek. Şık bir basın kahvaltısının ardından düzenlenen basın toplantısına Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın ve Akfen Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak katıldı. Rekor satış gerçekleştirerek 15 günde toplam 400.satış yapan Akfen İnşaat Ankara’lılara İncek Loft’u sunmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.