© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İncek Life’ta Şenlik Gibi Davet

İncek Life’ta Şenlik Gibi Davet

Sinpaş GYO’nun dev yatırımı olan Sinpaş İncek Life, Ankara cemiyet ve iş hayatının seçkin isimlerine ve oldukça kalabalık bir davetli topluluğuna çok özel bir brunch düzenledi.Sinpaş İncek Life’ta “Hıdırellez dilekleriniz gerçek olsun” sloganıyla bir dizi etkinlik düzenleyen Sinpaş GYO Ankaralılar’a hafta sonunu festival havasında yaşattı.Bin kişinin üzerinde davetlinin katıldığı brunch ve Hıdrellez etkinliğinde ünlü televizyoncu Metin Uca sunuculuk yaparken, Astrolog Yasemin Boran ile DJ Oben Budak ve daha birçok özel isim davetlilere keyifli bir pazar günü yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.