© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İlk Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

İlk Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

Ünlü heykeltıraş Asmer Sultanova Topçu’nun “Bunny And…” isimli ilk sergisi, Bodrum’da gerçekleşen keyifli bir etkinlikle sanatseverlerle buluştu. Özel davete iş, cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi.

 

Başarılı heykeltıraş Asmer Sultanova Topçu’nun merakla beklenen koleksiyonu, Bodrum’da gerçekleşen özel bir davetle sergilendi. Gecede konuşma yapan Topçu, “Din, dil, ırk, cinsel kimlik, global aidiyet, sağlık durumu, yaş ayrımcılığını ortadan kaldırarak insan ve hayvan eşitliliğini göz önünde bulundurup mitik yanı olan eğlenceli bir koleksiyon yapmak için yola çıktım ve bu yolculuğun sonunda ‘Bunny And…’ doğdu.” açıklamasıyla koleksiyonunu tanıttı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.