© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İlk Mağaza Nişantaşı’na

İlk Mağaza Nişantaşı’na

Modacılar tarafından zamansız şıklığın markası olarak anılan Hartford, Vakko kuruluşları bünyesinde ve Ronit Gülcan’ın öncülüğünde İstanbul’daki ilk mağazasını Nişantaşı’nda açtı.

Açılış için mağazada düzenlenen kokteyle birçok moda severin yanı sıra cemiyet hayatının ünlü isimleri de katıldı. İlk mağazanın açılış davetinde ev sahipliğini Ronit Gülcan ve Cem Hakko yaptı. İngilizler’in klasik tarzını, Paris’in özgün stilini, İtalyanlar’ın coşkusunu ve Amerikalılar’ın giyim konforunu bir araya getirerek oluşturulan koleksiyonlar gecede konuklar tarafından büyük ilgi gördü.

[nggallery id=1037]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.